2 PM MOTOR CO.,LTD

[vc_section full_width=”stretch_row” full_height=”yes” content_placement=”middle” woodmart_bg_position=”center-center” woodmart_gradient_switch=”yes” css=”.vc_custom_1507572838987{margin-bottom: 0px !important;padding-top: 20vh !important;padding-bottom: 20vh !important;background-image: url(https://2pmmotor.com/wp-content/uploads/revslider/slider-parallax/wood-parallax-slider-1d.jpg?id=1155) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” woodmart_color_gradient=”rgba(255, 255, 255, 0.9)-0/rgba(255, 255, 255, 0)-41/|linear-gradient(top , rgba(255, 255, 255, 0.9) , rgba(255, 255, 255, 0) 41%)|linear|top”][vc_row][vc_column][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

معرفی شرکت :

ما یک شرکت بازرگانی در کشور تایلند هستیم. شرکت ما با چندین سال سابقه در زمینه صادرات خودرو، موتورسیکلت، قطعات اصلی و قطعات یدکی در تلاش است تا بهترین گزینه ها را به مشتریان ارائه دهد.
تضمین سلامت کالا یکی از اهداف اصلی ما به حساب می آید و به منظور رسیدن به این هدف، بسته بندی های شرکت ما به صورت CKD و CBU ارتقا داده شده و در نهایت دقت انجام می‌گیرد.
شناسایی نیازهای مشتریان و فراهم آوردن بهترین امکانات با پایین ترین قیمت در طول روند کار برای شرکت ما در اولویت قرار دارد.
هدف ما کسب اطمینان و رضایت مشتریان و فراهم کردم حداکثر میزان سود برای آنها است.

شرکت 2pm مفتخر است که توانسته است نمایندگی صادراتی شرکت GPX را در خاورمیانه کسب کند.
هدف نهایی شرکت ما ارائه خدمات صادراتی با بهترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت به مشتریان عزیز در غرب آسیا می باشد.
شرکت 2pm همیشه در تلاش است تا یک فرآیند صادراتی سودمند را تضمین کند.
اولویت ما در فرآیند کار همیشه جلب رضایت مشتریان عزیز بوده است. به همین دلیل، ما در تلاش برای بهبود بیشتر خدمات صادراتی خود هستیم و انتظارات مشتریان خود را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.
ما صمیمانه امیدواریم شرکت 2pm را در صدر فهرست شرکت های صادراتی آسیا قرار دهیم و در این راستا از پذیرش هرگونه انتقاد و پیشنهاد امتناع نخواهیم کرد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section]

Translate »